Aktualności

Czas na Summer Cup!

Ruszyliśmy z naszą letnią rywalizacją. Tym razem to dwa etapyjazdy na czas: czerwiec-lipiec, sierpień-wrzesień oraz wyścigi finałowe, które odbędą się 16 września. 
Rywalizacja odbywa się w kategoriach: Max (doważenie 85 kg), Masters 100 (doważenie do 100 kg), Młodzież (doważenie 60 kg), Kobiety (min. 18 lat, doważenie 60 kg) oraz Junior (mini kart).

więcej informacji
MŁODZI KIEROWCY NAWET 50% TANIEJ!

Przez cały długi weekend, od czwartku do niedzieli zapraszamy na tor w godzinach 11:00 - 21:00. Na hasło „dzień dziecka” każdy młody kierowca przy wykupionym tego dnia przejeździe otrzyma 20% rabatu na swój drugi przejazd, 30% na trzeci, 40% rabatu na czwarty i aż 50% na piąty przejazd tego samego dnia! 

więcej informacji
Czas na wirtualne rajdowanie!

Pamietajcie, że od 1 maja trwa 3 runda rywalizacji na naszym symulatorze. Tym razem to jeden z krótkich odcinków Rajdu Polski o długości około 7 km za kierownicą Forda Fiesta WRC-2 MKII.

więcej informacji
Wyścigowe emocje 7 dni w tygodniu!

Mamy dla Was dwa tory w jednym miejscu, asfaltowy i driftowy. Na obu możecie jeździć każdego dnia, a w dni wolne, święta czy długie weekendy nasze gokarty czekają na Was w specjalnych godzinach otwarcia. 

więcej informacji
Endurance na Torze Kormoran!

Po ponad 5 latach na nasz tor w Olsztynie wraca formuła Endurance! Taktyka, pit stopy i wytrzymałość kierowców! 

więcej informacji
Wielkanoc na gokartach!

Spędź świąteczne popołudnia w wyścigowej atmosferze na Torze Kormoran w Olsztynie. W sobotę jeździmy już od godziny 11:00, a w Wielkanocną Niedzielę i Poniedziałek nasze gokarty czekają na Was od godziny 15:00. 

więcej informacji
Ruszamy z wiosenną rywalizacją!

Przed nami jeszcze wyścigi finałowe Winter Cup, a już możecie zdobywać czasy do klasyfikacji Spring Prix 2024. Wiosenny puchar to trzy etapy jazdy na czas: kwiecień (16.03-30.04), maj, czerwiec(1-15) oraz wyścigi finałowe, które odbędę się 17 czerwca.

więcej informacji
Dzień kobiet

Tradycyjnie już, 8 marca na Torze Kormoran wszystkie Panie otrzymują 50% rabatu na standardowe przejazdy.

więcej informacji
Wyścigowe walentynki!

Zabierz bliską osobę na Tor Kormoran w Olsztynie lub podaruj voucher do wykorzystania w innym terminie. 

więcej informacji
Zbliża się finał Winter Cup!

Od dzisiaj przyjmujemy zgłoszenia na wyścigi finałowe Winter Cup w kategoria MAX i Młodzież, które odbędą się 18 marca o godz. 19:00. Podczas imprezy kwalifikacje oraz wyścigi w grupach.

więcej informacji
Wyścigowe ABC

Często pytacie co zrobić, aby zostać sklasyfikowanym w naszych pucharach oraz w Mistrzostwach Warmii i Mazur w Kartingu Halowym. Przedstawiamy krótkie instrukcje jak to wszystko wygląda.

więcej informacji
Zaplanujcie sobie pełną adrenaliny zabawę na Torze Kormoran w Olsztynie

Czekają na Was gokarty dla dorosłych i dzieci, a także gokarty dwumiejscowe. 

więcej informacji