Tor Kartingowy Kormoran w Olsztynie to doskonałe miejsce na każdą imprezę. U nas zorganizujesz event firmowy ze szkoleniem, prezentację produktu czy nawet niezapomniany wieczór kawalerski, panieński albo urodziny. Gwarantujemy ogromny zastrzyk emocji, przyjemną atmosferę i doskonały catering w naszych salach VIP i Eventowej.

Kormoran to nie tylko Tor Kartingowy, to również Arena do rozgrywek gier painballowych. Pole przygotowane w unikalnym przemysłowym klimacie oraz efekty pirotechniczne gwarantują wyjątkowy charakter walk. Nie tworzymy tego miejsca z jedyną myślą by ścigać się gokartami i walczyć na arenie. Kormoran to miejsce z ogromną dawką pozytywnej energii jaką będziemy chcieli wam przekazać za pomocą różnego rodzaju specjalnie zorganizowanych eventów. Nasza sala Eventowa i sala VIP to miejsca, gdzie Twoja impreza może mieć różne oblicza. Jesteśmy gotowi do organizacji imprez nawet dla 150 osób. 

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez email imprezy@torkormoran.pl lub telefonicznie pod nr 513 161 866.

Nasz dział marketingu i eventów dobierze Ci atrakcje oraz podpowie czym jeszcze zaskoczyć możesz swoich gości – a wszystko to dopasowane do budżetu, którym dysponujesz. Przyjdź do nas z ideą, a my ubierzemy ją w atrakcje, zorganizujemy, skoordynujemy i pokażemy Tobie i Twoim gościom, że nie mogliście trafić lepiej. 

Pamiętaj, SZYJEMY IMPREZY NA MIARĘ i jesteśmy w tym najlepsi!

Sala event

Przestronna, ogrzewana i klimatyzowana sala eventowa z widokiem na tor kartingowy, która pomieścić może do 150 osób. Sala posiada własne zaplecze sanitarne i gastronomiczne oraz bar. Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania oraz wygodne krzesła dodadzą Twojej imprezie prestiżu, a Twoi goście poczują się uhonorowani.  Sala posiada własne nagłośnienie, multimedia oraz wydzieloną część, w której można zorganizować catering. W naszej SALI EVENTOWEJ zrobisz: konferencję, promocję produktu, dyskotekę, pokaz lub koncert. Nasz dział marketingu i eventów dobierze Ci atrakcje oraz podpowie czym jeszcze zaskoczyć możesz swoich gości – a wszystko to dopasowane do budżetu, którym dysponujesz. Przyjdź do nas z ideą, a my ubierzemy ją w atrakcje, zorganizujemy, skoordynujemy i pokażemy Tobie i Twoim gościom, że nie mogliście trafić lepiej.

Sala VIP

Kameralna sala z własnym ogrzewaniem i klimatyzacją oraz widokiem na tor kartingowy, która pomieści grupę do 30 osób. Ta sala idealnie nadaje się na wszelkiego typu szkolenia, urodziny dla dzieci i dorosłych, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz spotkania w niewielkich grupach. Sala posiada zaplecze sanitarne oraz multimedialno-konferencyjne. Jeśli planujesz event szkoleniowo-integracyjny lub po prostu chcesz miło spędzić czas w gronie znajomych w kameralnej sali wynajętej na wyłączność, to trafiłeś/aś idealnie. Tak jak w przypadku dużej sali eventowej, tak i tutaj, przychodzisz do nas z ideą, a my ubieramy ją w atrakcje, dopasowujemy do Twojego budżetu, zorganizujemy, skoordynujemy, a Ty i Twoi goście po prostu cieszycie się tym mile spędzonym czasem.